Návštěvní kniha

Nová zpráva  sbalit

Text zprávy*:


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  tučné kurzíva url

Jméno*:

Heslo**:

E-mail:

ICQ:

WWW:


Vepište číslicí*: šest  (jako číslo)


* - povinné položky, ** - pouze u chráněných jmen
starší >>
Od: Petr - 2.5.2019 23:03

AHOJ VŠICHNI-
PO DLOUHÉ DOBĚ JSEM SE KOUKL NA FOTO ZE ŠKOLNÍCH LET COŽ NÁM UMOŽNIL ZDENDA-A JE TO OPRAVDU STRAŠNÉ JAK TEN ČAS LETÍ A JE NÁM TEDA NĚKTERÝM UŽ 60.LET.VAŽME SI KAŽDÉ MINUTY KTEROU PROŽÍVÁME A BUĎTE V POHODĚ.
PETRONELI--NEBO TAKY--PULTOS.

e-mail
Od: Zdenk Kamrla - 28.5.2014 9:14

Ahoj Růžo, díky za vzkaz a pozdrav. JJ, bylo to skvělé, sice chodí málo lidí, ale zase ti co chodí stojí zato. Užij si to s Kačkou a zase někdy ahoooooj.
Z. 1

e-mail | www
Od: Rena Kurucov - 28.5.2014 8:47

Ahojte všichni na srazu. Na fotkách vypadate skvěle, vesele je vidět, že jste spolu rádi. Po vašich telefonátech jsem byla celá rozlítostněná. Bylo mi líto, že vy jste spolu a sedím samotínka v Praze opuštěna a čekám na Kačku a autobus do Norinberka. Ale tam jsem si to vynahradila. Bala jse překvapená, že chybí a Mirka, Lenka a Jarek. Velkým překvapením byl Jarek, který svého času plnil stránky internetu. Doufám, že už má všechny problémy za sebou. Přeji mu to. Ale ještě větším překvapením bylo , že Vlastík jezdí na kole. Bomba. Vy Orlovští ďábli, moc vám děkuji za telefony a díky ním se pořád cítím součásti naší bezva třídy. Mějte se moc fajn a držte se. Vaše Rosa

---
Od: Zdenl - 11.5.2013 17:01

Ahoj Radko.

Máš pravdu a já Ti děkuji za upozornění, snad ještě není pozdě. Pokusil jsem se to napravit přehozením na správný termín. Asi to vzniklo tak, že máme s mámou stále srazy ve stejném termínu a ona pořád mluví o třetím pátku a já se nechal zblbnout. No nic, cest la vie.
Z.

---
Od: Radka - 11.5.2013 16:15

Ahoj Zdeňku ! S odkazem na tuto miloučkou odpověď pro Růženku z roku 2007 se ptám : "Pátek 17.5.2013 je skutečně předposlední pátek v květnu 2013 ?! Přeci jsi byl vyždycky lepší počtář než já, sic jsem měla taky za 1! "Čauky Růžo. Tvůj duševní stav zkoumat nehodlám, ale pravidla jsou stále stejná: každý předposlední pátek v květnu. Vlivem vývoje v Orlovských podnikatelských aktivitách se mění pouze místo. Takže příští rok to už zvládneš, no ten další je velký pětiletý sraz..." Co Ty na to ? Zdraví Tebe i všechny ostatní spolužáky Radka. Je mi to líto, ale počítala jsem až s dalším pátkem.

---
Od: Zdenk Kamrla - 3.7.2011 19:56

Ahoj Hanko. Adresu jsem v adresáři aktualizoval.

---
Od: Matyskiewiczov H - 3.7.2011 17:31

nová adesa Hana Matyskiewiczová,79394 Krasov 29

e-mail
Od: Rosa - 22.5.2011 13:48

Jsem ráda, že se vám sraz vydařil. Všichni máte hezké prdelky. Radka má bezkonkurenčně nejpěknější úsměv. Jsem ráda, že jsem vás viděla aspoň na fotkách. Zdeňo, tvoji maminku jsem poznala hned a okamžitě. Já už jsem babičkou, mám půlroční vnučku Klárku. Je k sežrání - prostě celá babička. Mějte se všichni moc hezky, Rosa

---
Od: Rosa - 7.6.2009 15:35

Moji milí, dcera má po maturitě a já se konečně dostanu k počítači. Hlavně chci poděkovat Zdeňkovi za svou neúnavnou aktivitu při organizování našich srazů. Zdeňo, můj tanec s tebou nebyla žádná charita - byl to moc milý zážitek. Na sraz pořád ještě vzpomínám a všude rozkecávám, jak bezva spolužáky mám. Všichni jsme mladí a krásní. Dvojnásob to platí o našich milovaných kantorech. Bylo to moc fajn a už se těším na příští sraz.

e-mail
Od: Zdenal - 2.1.2009 17:00

Růži, Ty jsi prostě jednička. Přeji i Tobě pěkný rok a doufám, že v něm uvidíme. Máš pravdu, padesát to je dneska prd. Třeba chlapi teprve chytají druhou mízu.
Měj se.
Z.

e-mail | www
starší >>
created by jonweb | administrace